Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Polacy chcą dyktatury ?

(2)
2010-11-15 23:17 | marsellon
Jeśli w wyborach 21 listopada partia Tuska zdobędzie większość w samorządach będziemy mieli pełny PRL : absolutnie cała władza w rękach jednej partii .
I co wtedy : żadnej kontroli władzy , żadnej opozycji , posłuszne media , prokuratura , sądy , CBA , CBŚ .
Słowem : dyktatura .
Trzeba więc głosować na wszystkich innych od prawa do lewa : komitety lokalne ,SLD , PIS , PSL , PR , SD , UPR , tylko nie na PO !
Polacy chyba nie chcą rządów totalnych jedynej wlaściwej partii ?
Bo przecież nikt nie wierzy w hasła z plakatów PO , że "będą z dala od polityki" i żebyśmy "nie robili polityki tylko budowali drogi" .
W ustach rudego pilkarza z Kaszub , który drogi buduje głównie na plakatach brzmi to wyjątkowo nieszczerze
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html
  • 2010-11-19 10:37 | camel

    Re:Czy Polacy chcą dyktatury ?

    Jeśli chcesz nam coś powiedzieć, do czegoś nas przekonać, to nie zaczynaj od kłamstwa. W ostatnich latach dróg akurat powstało najwięcej po latach zastoju. A po drugie stwierdzasz, że demokracja w kraju nie istnieje, bo nie ma demokratycznego trójpodziału władzy i przejęcie władzy w samorządach przez PO oznaczać będzie "dyktaturę". No to już pozamiatane, nie?

    A tak na koniec wieczna, wyczerpująca i głupio żenująca kłótnia jaką były czasy władzy Kaczyńskich jest tak tandetna i bezdennie kretyńska, że nawet PO lepsze. Niestety ludzie mają w głowach nakupkane przez dwadzieścia lat propagandy i będą głosować przeciwko samym sobie, na prawicę kościelną. Nie masz nadzieji tam, gdzie rozum zasnął.