Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komorowski forever

(2)
2010-11-16 16:32 | tkw
Onet.pl cytuje wypowiedź Komorowskiego:
"
Przypomniał też, że w jego kancelarii trwają prace nad zmianami w ordynacji samorządowej, tak by radni byli wybierani w okręgach jednomandatowych. Prezydent dodał, że te przepisy miałyby obowiązywać od przyszłych wyborów samorządowych. Jak mówił, chodzi o to, by było jasne, że o zwycięstwie w wyborach decydują walory osobiste kandydatów.
"
TKW: jak ten facet coś powie, to ja mam ubaw po pachy. Pewnie do głowy mu nie przyszło, że z jego wypowiedzi wynika, iż ordynacja inna niż okręgi jednomandatowe nie zapewnia zwycięstwa kandydatom o największych walorach osobistych, czyli zapewnia tym gorszym (to akurat prawda). I żaden dziennikarz nie zapyta, czemu przez lata za okręgami jednomandatowymi nie głosował ... I ani słowa o tym, czemu okręgów jednomandatowych ma nadal nie być w wyborach do sejmu, skoro są takie dobre ...

Komorowski to wyjątkowy dupek, ale muszę przyznać, że zapewnia mi nieustającą rozrywkę.