Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kolejna wpadka PiS-u!

(1)
2010-11-17 07:26 | Kolega królika

Spotkanie przebywających z wizytą w Waszyngtonie byłej minister spraw zagranicznych Anny Fotygi i posła PiS Antoniego Macierewicza z republikańskim kongresmanem Peterem Kingiem nie jest jak dotąd potwierdzone.

Jak dowiedział się PAP ze źródeł dyplomatycznych, spotkanie z Kingiem nie jest jak dotąd potwierdzone. Próby sprawdzenia tego w biurze kongresmana się nie powiodły.

W środę wieczorem (czasu USA) polscy politycy spotkają się z Polonią w parafii polskiego kościoła pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Silver Spring na przedmieściu Waszyngtonu.

Według źródeł dyplomatycznych, Fotyga i Macierewicz w czasie weekendu wybierają się do Chicago, gdzie mieli się spotkać ze Stowarzyszeniem Studentów Republikańskich (College Republicans) na miejscowym Uniwersytecie Ignacego Loyoli.

- Spotkanie to zostało jednak odwołane - powiedziała PAP w Chicago zastrzegająca sobie anonimowość wykładowczyni tej uczelni.


Wracajcie do Wolski, hehe ... Jak długo jeszcze ta sekta będzie kompromitować cały kraj?