Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dzięki profesorze za wsparcie PJN!

(15)
2010-11-19 08:21 | psr18gh
Salon24 publikuje wywiad profesora Krzysztofa Rybińskiego nt. stowarzyszenia "Polska Jest Najważniejsza". Pan Profesor bardzo ciepło i ze wsparciem ocenia nową inicjatywę polityczną pani Rostkowskiej i najbliższych jej współpracowników.
Brawo Panie Profesorze !
Jeżeli PJN ma odnieść sukces to potrzebne jest właśnie takie merytoryczne wsparcie mądrych ludzi.
Jeżeli runął mur berliński, to mały pikuś jest rozwalić zabetonowaną scenę polityczną w Polsce.