Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rewelacja !

(2)
2010-11-19 16:53 | tkw
Właśnie słucham Trójki, usłyszałem rewelacyjnego newsa z USA.

Facet napadł na sklep. Zażądał, by sprzedawca włożył pieniądze do torby, sprzedawca zrobił to. Gdy napastnik wychodził zobaczył, że za sprzedawcą jest półka z alkoholami, zażądał butelki whisky. Sprzedawca spytał, czy ma 21 lat bo w USA od tego wieku można kupić alkohol. Napastnik powiedział, że ma ale sprzedawca mu nie uwierzył i zażądał dokumentu potwierdzającego. Więc napastnik pokazał mu swoje prawo jazdy.
Po pół godzinie była u niego w domu policja.

Nie wysilajcie się z dowcipasami, czy był z PO czy z PIS.