Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kurski o przegranych wyborach: "Trend jest dobry"

(4)
2010-11-22 10:30 | Kolega królika
Ja też tak uważam panie deputowany ... o, przepraszam, pan jesteś EURO-deputowany, hehe ... mam nadzieję, że za te parę srebrników wypełniasz pan obowiązki jak przystało na EURO-deputowanego? Ganz pomada, kasa siem należy nawet gdyby lista obecności była do kitu ... ot taki polski akcent w Europie, prawda?

PS. Jak tam to słynne BMW X-5 się miewa?
 • 2010-11-22 11:35 | anonymouse

  Re:Kurski o przegranych wyborach:

  ...trendowe bmw he he :| ciekawe kto lapie takie bujdy, chyba tylko opinia publiczna...
 • 2010-11-22 23:22 | dziadek 2

  Re:Kurski o przegranych wyborach:

  Przygadał kocioł garnkowi a ile pan dostaje miedziaków za swe wysoce błyskotliwe, intelektualne wypowiedzi?.
 • 2010-11-24 11:30 | Kolega królika

  Re:Kurski o przegranych wyborach:

  Jest okazja. Do kupienia BMW posła Jacka Kurskiego
  jagor
  2010-06-23, ostatnia aktualizacja 2010-06-24 07:34

  - Już za 71 250 zł można stać się posiadaczem czarnego BMW X5 Jacka Kurskiego. To cena wywoławcza za ekskluzywne auto z 2006 roku europosła, które komornik wystawił na licytację - informuje TVN24. Pieniądze z licytacji trafią na konto Agory S.A, wydawcy "Gazety Wyborczej", którą Kurski miał przeprosić na łamach gazety po dwóch przegranych procesach.

  Aukcja odbędzie się 7 lipca o godzinie 10 w kancelarii komornika sądowego przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ.

  To prawdziwa okazja. Cena auta, którym europoseł wielokrotnie pokazał na co go stać, m.in. łamał przepisy jadąc za policyjnym konwojem, przekraczał prędkość, jest o ponad 20 tysięcy mniejsza od wartości rynkowej.