Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

szczyt bezczelności : desperacka akcja PO w Krakowie

(1)
2010-11-23 22:25 | marsellon

Szczytem hipokryzji i bezczelności jest akcja PO w Krakowie po I turze wyborów , namawiająca wyborców PIS do poparcia kandydata PO Kracika .
Andrzej Duda z PIS dostał 23% , więc jego wyborcy najprawdopodobniej rostrzygną o wynikach II tury .
Tak więc panowie z platformy ruszyli do akcji , mając nadzieję ,że pamięć Polaków jest na poziomie pamięci rybki akwariowej , i wszyscy już zapomnieli o dożynaniu watahy , wyginięciu jak dinozaury , oszołomach nadających się do leczenia psychiatrycznego , moherach z NRD , etc , etc.
A teraz ludzie Tuska zachęcają wyborców PIS do poparcia Kracika .
Czekam jeszcze , jak pod Wawel zjadą agitować wyborców PIS Niesiołowski , Sikorski i Bartoszewski .
No cóż , do Majchrowskiego jest mi bardzo daleko politycznie , ale przynajmniej jest to człowiek niezależny od central partyjnych , w miarę uczciwy i który potrafi zebrać ludzi z różnych orientacji , żeby razem coś zrobić dla Karkowa .
A Kracik ?
To będzie marionetka warszawskiej centrali PO , pana Tuska , który wszystko poświęci dla Gdańska i pana Schetyny , który traktuje Kraków jak niepotrzebny dodatek do swojego ukochanego Wrocławia
A , na koniec , zzy po tym jak Tusk agitował do ostatniej chwili za Kracikiem i jednocześnie mówił z bilbordów "nie róbmy polityki" ktoś może go jeszcze traktować poważnie ?
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html