Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

największy Czech w historii największym....Niemcem ?

(1)
2010-11-23 22:27 | marsellon
Cesarz Karol IV był w ankiecie czeskiej telewizji CT kilka lat temu wybrany największym Czechem w historii .
Teraz ten sam Karol IV jest w czołówce podobnego plebiscytu , który ZDF prowadzi na najwybitniejszego Niemca w historii .
Może mógłby być też wybrany najwybitniejszym Żydem , ale w tym przeszkadza mu pewne wydarzenie z 1349 roku .
Wtedy w pogromie w Norymberdze zostało spalonych 560 Żydów , za przyzwoleniem tegoż Karola .No ale w tym czasie cesarzowi potrzebne były pieniądze , więc racja stanu nakazywała , żeby to właśnie Żydów obwiniono za szerzenie zarazy i następnie największy Czecho-Niemiec łaskawie przejął żydowskie majątki
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html