Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowy klub w Sejmie

(10)
Przed laty Jacek Kurski mówił, że najważniejsze dla sejmowej opozycji jest posiadanie własnego klubu parlamentarnego. Tylko tak można stworzyć wrażenie, że przemawia się w imieniu większej grupy. I bez znaczenia, czy liczy on 15, czy 149 posłów.
 • 2010-11-24 13:58 | episod

  Partia Singli ?

  PiS stracił swój "urok"! Aniołki "wybyły"... Zostały tylko "Grube Berty": Wróbel Sobecka, Kempa itp.,armatnie mięso prezesa. Zindoktrynowane.
  Uzupełniają image singli...
 • 2010-11-24 15:36 | Bejotka

  Re:Nowy klub w Sejmie

  Jeden z możliwych scenariuszy dalszych wydarzeń w pisosferze, to równoległe z PiS działanie PJN, różniące się w sprawach drobnych, ale doskonale zharmonizowane w podstawowych, obliczone na przechwycenie wszystkich, którzy mieliby ochotę opuścić partię prezesa - a to w celu przechowania ich do czasu późniejszego ponownego zjednoczenia się z pierwotnym PiSem, gdy Jarosław Kaczyński zostanie przesunięty na stanowisko dożywotniego prezesa honorowego, a faktyczne kierownictwo partią przejmie Z. Ziobro. 15-osobowy klub jest dobrym początkiem takich działań, zważywszy jego skład personalny.
 • 2010-11-24 17:04 | lumi

  Re:Nowy klub w Sejmie

  Program pjn:
  1.Niskie podatki.
  2.Wysokie zasiłki.
  Kolejni bujacze w obłokach.- Czy ciemny lud to kupi?
 • 2010-11-25 08:37 | ivo

  Re:Nowy klub w Sejmie

  No ale też, gwoli ścisłości, trzeba pamiętać, że "rozłamowcy" nie krytykowali PiSu jako takiego i nie deklarowali miłości do PO, tylko nie podobał im się styl rządzenia we własnej partii. I dlatego ją opuścili. Tezy autora są nieodkrywcze, bo sami twórcy PJN nie raz o nich wprost mówili. Tacy chcą właśnie być, nie podoba im się PO, ale wierzą (a może tylko kalkulują), że okładanie kłonicami nic tu nie da. To dość, jak na polskie, a może ogólnie: polityczne, realia, uczciwe postawienie sprawy.
 • 2010-11-25 10:59 | jozek z bagien

  Re:Nowy klub w Sejmie

  ..kazdy moze miec swoje,, piec minut,,nowe ugrupowanie PJN korzysta ile moze
  ale to szybko minie i stanie sie to samo co z panem Jurkiem zniknie a bedzie pojawial sie w Rasdiu Maryja...
 • 2010-11-25 16:11 | Slawczan

  Pierwszorzędni ludzie

  Widzę w tym klubie samych pierwszorzędnych ludzi.Ludzie co przez lata wykonywali wszelkie świnstwa wymyślone przez swojego firerka,zawsze umieli podpiąć się i uzasadnić chamstwa wygadywane przez niego.I nie mierziło ich to? Obie panie, takie podobno wspaniałe próbowały w sposób ordynarny oszukać społeczeństwo sprzedając mu owładnietego rządzą zemsty maniaka jako zbolałego ojca narodu,dobrotliwie chcącego sie pojednać z przeciwnikami i sąsiadami.Po czym oszust ten oświadcza ,że pajacował i był naproszkowany a owe panie to tylko ozdobniki.Nie obraziło to bynajmniej ich dumy i inteligencji.Dopiero wywalenie z PiSu na kopach przez ich pana sprawiło przewartościowanie? I nagle wyszlachetniały tak bardzo bo prezes je kopnął?
  Obawiam się ,że PiS się zwyczajne podzielił owe ekipka to wersja dla tych kulturalnych i konserwatywnych - zmęczonych PO a PiS właściwy to oferta dla prymitywów nacjonalistyczno-klerykalnych.Obecność pana Kamińskiego-znanego adoratora Pinocheta świadczy o zawartości ideowej nowego lepsego PiSu,to tylko ekipa dworaków ,których pan skopał i wygnał z dworu
 • 2010-11-25 23:08 | aga

  Re:Nowy klub w Sejmie

  to jest jasne ,ze ten klub wzmocni pis-hard ,bedzie atakowac wylacznie PO.te panie nie sa nawet takie subtelne,zeby pochylac sie nad sytuacja gospodarcza rzadu i kraju -beda zadac ,zadac i walic w rzad .nie wygladaja mi na madre -wczorajsze wypowiedzi po spotkaniu z jaruzelskim niemadre bardzo .ja nawet podejrzewam ,ze kaczynski sam zalozyl ten klub ,zeby zyskal sile i polaczy sie z nim przed wyborami za rok i obudzimy sie z reka w nocniku jak jarkacz zostanie premierem .dlaczego marszalek schetyna jest tak naiwny ,ze chce im dac fotel wicemarszalka?
 • 2010-11-26 13:05 | aśka

  Re:Nowy klub w Sejmie

  To dlaczego Poncyljusz, Kluzik i Jakubiak jak byli ministrami w rządzie Kaczyńskiego nie mówili, że styl im nie pasuje? Bo byli przu korycie więc siedzieli cicho???
 • 2010-11-26 15:40 | ivo

  Re:Nowy klub w Sejmie

  Nie wiem, musisz się ich spytać
 • 2010-11-28 01:31 | Joanna

  Re:Nowy klub w Sejmie

  A czy Palikot i Tusk ( po dymisji) do nich dolaczy ? Slyszalam , ze Jarek Kaczek juz zadeklarowal , ze chce sie tez dolaczyc.