Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czardodziejska różdżka zamiast kabli

(3)
Sterowanie programami za pomocą gestów i słów, tak jak to robił Tom Cruise w filmie „Raport mniejszości”, przestaje być wizją rodem z science fiction. Rewolucja już nadeszła, a w awangardzie zmian znów są gry wideo.
 • 2010-11-28 11:48 | bryka

  Gra ciałem

  To bardzo ciekawe,że rozwój procesorów,architektury komputerowej oraz interfejsów człowiek - maszyna napędzają gry komputerowe.Wraz z komputeryzacją,automatyzacją i robotyzacją procesów zabijania ludzi.Wydaje mi się,że jednak procesy zabijania są tu pierwotnym stymulatorem rozwoju.Tyle,że nie wiele o tym wiemy.Nowe rozwiązania poznajemy po ich dopuszczeniu do zastosowań cywilnych.Co świadczy,że są już zbyt przestarzałe dla zastosowań militarnych.Nasze to to co spadnie już ze stołu mundurowych.
 • 2010-11-28 22:47 | tkw

  Re:Czardodziejska różdżka zamiast kabli

  do 2010-11-28 11:48 | bryka

  Ależ oczywiście, nawet sam internet powstał na zamówienie Departamentu Obrony USA. Ze szkoły pamiętam, że najwięcej wynalazków powstawało w czasie wojen.

  I jeśli ktoś myśli, że Polsce już nigdy wojna nie grozi, to jest naiwny.

  pozdrawiam
 • 2010-11-29 21:38 | Max

  Re:Czardodziejska różdżka zamiast kabli

  No cóż, stara maksyma pszczół głosi: Technika wojskowa z wczoraj to technika cywilna jutra:)