Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PO pompuje miliony w Kracika . Hipokryzja Tuska

(4)
2010-11-28 22:10 | marsellon
Kracik oblepił cały Kraków swoimi plakatami i bilboardami .
A właściwie nie Kracik co warszawska centrala PO ,czyli partii , która ustami Tuska ogłosiła ,że partiom trzeba wstrzymać subwencje bo jest kryzys .
No cóż , do hipokryzji Tuska już sie przyzwyczailiśmy .
Majchrowski ze swoimi funduszami nie ma szans w starciu finansowym z partią mającą teraz absolutną wladzę w Polsce i nieograniczony dostęp do pieniędzy publicznych .
PO wydaje na promocję Kracika przed II turą miliony złotych .
Wszyscy mamy oszczędzać , ale PO nie ma żadnych ograniczeń : ilość pieniędzy wpompowana w Kracika jest nielimitowana .
Majchrowski nie jest idealny , dużo spraw idzie zbyt wolno ( hala , centrum kongresowe) ale przynajmniej był i jest niezależny od warszawskich central partyjnych .
Robi politykę dla Krakowa .
Czyli wybór jest taki : Kraków rządzony z Krakowa , albo z warszawskiego biura partyjnego PO
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.htm
 • 2010-11-29 00:18 | andy

  Re:PO pompuje miliony w Kracika . Hipokryzja Tuska

  Po pierwsze - skąd ci się te "miliony złotych" wzięły ? Bo chyba nie z cenników agencji reklamowych ;)
  Po drugie - nie "cały Kraków"
  Po trzecie - naprawdę masz Krakusów za idiotów którzy pójdą za tym co więcej plakatów rozwiesi, a nie po prostu za lepszym ?
 • 2010-11-29 00:28 | tkw

  Re:PO pompuje miliony w Kracika . Hipokryzja Tuska

  do 2010-11-29 00:18 | andy

  po pierwsze - pewnie te miliony to przesada
  po trzecie - masz rozlepiających za idiotów, którzy rozlepiają wiedząc, że to nic nie da, bo "ludzie i tak pójdą za lepszym" ?

  W innym miejscu piszesz, że jesteś za finansowaniem partii z budżetu bo inaczej "wolna amerykanka". Nie musi być wolna amerykanka, wystarczy nakaz prowadzenia dokładnej księgowości, tylko wpłaty imienne a wszelkie inne automatycznie przekazywane do budżetu, nawet nie na "konto do wyjaśnienia". I już.

  pozdrawiam
 • 2010-11-30 04:00 | dziadek 2

  Re:PO pompuje miliony w Kracika . Hipokryzja Tuska

  A Ja wam powiem żadne zmiany paragrafów nie pomogą, jedynie może pomóc nowa partia z całkiem nowymi ludźmi. Nie związanymi do tej pory z żadna obecna lub byłą partią. A w szczególności tych z okrągłego stołu. Może będzie brał ale mniej a więcej zajmie się państwem i jego narodem.
  A tak to dalej będziemy okradani oszukiwani i popadali w jeszcze większą biedę.