Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

jak rządzić Krakowem z Warszawy : casus Kracik

(1)
2010-11-28 22:12 | marsellon
PO oblepiła cały Kraków plakatami i bilboardami Kracika
PO ,czyli partia , która ustami Tuska ogłosiła ,że partiom trzeba wstrzymać subwencje bo jest kryzys .
No cóż , do hipokryzji Tuska już sie przyzwyczailiśmy .
PO wydaje na promocję Kracika przed II turą miliony złotych .
Wszyscy mamy oszczędzać , ale PO nie ma żadnych ograniczeń : ilość pieniędzy wpompowana w Kracika jest nielimitowana . Kracik , gdyby wygrał , będzie uzależniony od warszawskiej centali PO , o samodzielnym programie dla Krakowa możemy zapomnieć . To będzie marionetka Schetyny i Tuska , którzy jak wiadomo , mają swoje sympatie ulokowane w zupełnie innych miastach . Więc Kraków nie będzie miał żadnych szans na rywalizację z Warszawą , Gdańskiem czy Wrocławiem , bo partyjna centrala sama podejmie decyzje a Kracik dostanie tylko partyjne zadanie do wykonania . Majchrowski nie jest idealny , dużo spraw idzie zbyt wolno ( hala , centrum kongresowe) ale przynajmniej był i jest niezależny od warszawskich central partyjnych . Robi politykę dla Krakowa .
Czyli wybor jest taki : Krakow rządzony z Krakowa , albo z warszawskiego biura partyjnego
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.htm