Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mercato *****

(1)
Adres: Gdańsk, Targ Rybny 1
  • 2010-11-29 01:20 | williamadama

    Dwa "male" problemy.

    Bedac w opisywanej restauracji - latem tego roku - zobaczylem i poczulem cos, czego raczej niepowinienem byl zobaczyc ani poczuc. Otoz kelner, ktory obslugiwal moja zone i mnie mial brudne rece... Dokladniej rzecz ujmujac: czarne za paznokciami. I druga sprawa. Niewiem czy w lokalu znajduje sie klimatyzacja, czy byc moze tylko wadliwie funkcjonuje. A moze po prostu toalety znajduja sie w zbyt bliskiej odleglosci od stolika przy ktorym siedzielismy. Tak, czy owak dochodzil do nas nieprzyjemny zapach. To tyle. W przyszly roku ponownie wybieramy sie z zona nad morze. Do tej restauracji jednak juz nie pojdziemy.