Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wielka krucjata czarnych stonek w Klechistanie!

(1)
2010-11-29 09:12 | Kolega królika

Wielka krucjata w Kościele przeciwko in vitro

Specjalne nabożeństwa odprawiono w sobotę w całej Polsce. Już dawno tylu hierarchów w jednym dniu tak mocno nie potępiło metody sztucznego zapłodnienia.

Kard. Stanisław Dziwisz w Bazylice Mariackiej stwierdził, że "Kościół nie może zgodzić się na metodę zwaną in vitro i czyni to w imię obrony godności człowieka i świętości życia"


Jak długo pasożyci w czarnych sukienkach będą się wtrącać w nie swoje sprawy. Ci eksperci od problemów chodzenia po wodzie, zamiany wody wino i innych guseł dla ciemnego ludu mają czelność pouczać Polaków w niemalże każdej sprawie. Czemu nie zajmą się wyjaśnieniem największej grabieży w 1000-letniej historii szkodnictwa Polsce? Komisja majątkowa - to temat na prace domową dla tych sklerotyków!