Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sikorski zachwycony rezolucja Dumy . Dlaczego ?

(2)
2010-12-01 22:45 | marsellon
Radek Sikorski mówi podekscytowany o “przełomowej” rezolucji rosyjskiej Dumy w sprawie Katynia . O co chodzi ?
Rosja już w czasach Jelcyna przyznała się oficjalnie do zbrodni katyńskiej .
Sowieckie sprawstwo jest niepodważalne i poza sporem dla każdego.
Więc jaki to przełom , że Duma po kilkunastu latach potwierdziła że to Sowieci dokonali tej zbrodni? Czy Sikorski uważa , że każdy kolejny władca Kremla ma decydować , czy Rosja jest , czy też nie jest sprawcą mordu katyńskiego ?
Jeżeli za 10 lat kolejna Duma przegłosuje identyczną rezolucję , wtedy Sikorski niewątpliwie też podkreśli jej przełomowość
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-p ... 5-2010.htm