Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lech Kaczyński miał racje w sprawie Gruzji . Przyznaje to teraz Michnik

(3)
2010-12-01 22:48 | marsellon
Politruk Paweł Wroński podpowiedział czytelnikom Wyborczej ( wydanie 1 grudnia ) właściwą interpretację przecieków z WikiLeaks dotyczących wojny w Gruzji .
Jedynie słuszna interpretacja jest taka , że zarówno Lech Kaczyński jak i Radek Sikorski zachowali się godnie w obliczu rosyjskiej agresji na Gruzję i to wzbudziło uznanie Amerykanów .
Wspólnie Polacy , ku zdumieniu Amerykanów , zdołali zorganizować europejski front w obronie Gruzji .
To w dużej mierze przesądziło o wstrzymaniu rosyjskiej ofensywy na Tbilisi . Czyli : sukces Polski .
To ciekawy łamaniec logiczny w wykonaniu Wyborczej , jak zwykle liczącej , że Polacy mają pamięć rybki akwariowej – do tej pory akcja Lecha Kaczyńskiego była wykpiwana przez zarówno Wyborczą , czołowe “autorytety” typu Lis czy Żakowski , a z drugiej strony przez polityków PO , począwszy od Komorowskiego ( ‘jaki przezydent taki zamach’ ) poprzez Tuska aż do samego Sikorskiego , tak obecnie chwalonego przez Pawkę Wrońskiego .
Ileż to razy Sikorski podkreślał , ze musi “pilnować” przezydenta Kaczyńskego i sugerował , że jest zmuszony do towarzyszenia mu , ale sam pomysł jest awanturnictwem , nieodpowiedzialnym wymachiwanim szabelką etc. no i że to przecież zaszkodzi naszym stosunkom z Rosją !
Okazuje się teraz z przecieków Wikileaks , że to właśnie Lech Kaczyński miał rację , a nie Tusk , Sikorski , Komorowski , Wyborcza , TVN , Polsat , Żakowski , Lis , Durczok , Olejnik i cała reszta ferajny.
Nikt nie powie oczywiście : przepraszam , nie miałem racji , rację miał Lech Kaczyński
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-p ... 5-2010.htm