Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

smutna degrengolada B. Klicha

(2)
2010-12-01 22:55 | marsellon
Bogdan Klich ,psychiatra z zawodu , były opozycjonista w PRL , aktualnie minister obrony w rządzi PO zlikwidował niedawno izbę pamięci w dawnej siedzibie Informacji Wojskowej przy ul. Oczki w Warszawie .
W tym budynku byli więzieni , torturowani i zabijani przez komunistów polscy patrioci , żołnierze AK , WIN , bezimienni bohaterzy , którzy niezgadzali się na sowiecką okupację Polski .
I teraz pan Klich zamyka tę wystawę .
Kłuła w oczy .
Jaka to degrengolada Klicha : od opozycjonisty w PRL do obrońcy postsowieckich i postkomunistycznych interesów w III RP
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-p ... 5-2010.htm