Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja filmu: "Dla niej wszystko", reż. Paul Haggis

(2)
Reżyser zrealizował swój najbardziej komercyjny i konwencjonalny hit, który być może przyniesie mu sukces kasowy.
  • 2010-12-02 20:22 | donna-doctor

    kopia

    Ale to nie jest oryginał. Francuski film "Pour Elle" w reżyserii Freda Cavaye z Vincentem Lindonem i Diane Kruger został nakręcony w 2008 roku, jest znacznie lepszy od filmu Haggisa (do obejrzenia w Polsce na DVD) .Typowa amerykańska mania przekręcania każdego dobrego filmu, który powstał poza USA z tymi okropnymi, nieznanymi w Stanach aktorami, mówiącymi w niezrozumiałych i śmiesznie brzmiących językach.
  • 2010-12-08 11:56 | l0g1c

    Re:Recenzja filmu:

    dzieki wlasnie skonczylem ogladac. Super! Mocna kobra.