Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gosiewska chce muzeum z wrakiem Tu-154

(2)
2010-12-03 23:01 | Kolega królika

Beata Gosiewska, wdowa po Przemysławie Gosiewskim, który zginął 10 kwietnia, uważa, że wrak TU-154 powinien stać się eksponatem w miejscu upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej.

Beata Gosiewska uważa, że w najbliższym czasie należy utworzyć muzeum katastrofy smoleńskiej, które upamiętniłoby ofiary tamtego tragicznego wydarzenia. Jej zdaniem w muzeum powinny być także wystawione osobiste rzeczy osób, które zginęły 10 kwietnia. Dzięki pokazaniu osobistych przedmiotów - podkreśliła - łatwiej byłoby prezentować sylwetki ofiar i ich dorobek.


Jak o dorobku mowa to od razu pomyślałem o peronie we Włoszczowej :)