Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kłaniam się Panu Stanisławowi

(1)
2010-12-04 07:59 | adams52
Serdecznie dziękuję Panu Stanisławowi za artykuł w ostatniej "POLITYCE". Szanowny Panie Stanisławie,jest Pan mistrzem w każdej artystycznej dziedzinie, dziękuję Panu za to."Politykę"czytam dośc regularnie, teraz czytać muszę zawsze,aby być w temacie Pańskich Mądrych wniosków i komentarzy, zamieszczonych w artykułach "POLITYKI". Dziękuję serdecznie i życzę Panu dalszych myśli Wieszcza, ku pokrzepieniu serc ludzi myślących. Nawiązując do artykułu "Koniec świata" , mam "POMYSŁA", każdy prawie Obywatel składa deklarację podatkową, np. PIT-37. W tej deklaracji, co jest możliwe przy tylu polach edycji, powinien być zapis" podatek mój wyliczony w PIT.... przeznaczam na wszystkie cele uchwalone przez SEJM RP, za wyjatkiem finansowania wszystkich partii politycznych"