Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Macierewicz po raz kolejny sie osmieszył

(2)
2010-12-09 15:57 | Kolega królika
Nie będzie debaty w PE na temat śledztwa smoleńskiego. Propozycja Antonio Macierewicza ws. debaty na temat śledztwa po katastrofie w Smoleńsku nie zyskała poparcia Parlamentu Europejskiego.

- To oznacza, że nie ma żadnej szansy, by wniosek zaakceptowała Konferencja Przewodniczących PE - dodał informator Polskiej Agencji Prasowej.

Antoni Macierewicz z PiS zapowiedział wczoraj, że w czwartek w Parlamencie Europejskim zostanie złożony wniosek o plenarną debatę w sprawie katastrofy. Wniosek taki może złożyć grupa polityczna, a dokładnie szef frakcji, czyli w przypadku grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, do której należą m.in. europosłowie PiS i PJN - Michał Kamiński (to ten od prezentu dla Pinocheta).


PiS to jednak niewyobrażalna Paranoja i Schizofrenia. Czemu Ci ludzie kompromitują Polskę w sposób tak konsekwentny. Nawet Niski im nie dorównuje w tej dziedzinie :)