Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niski postawił grób pary prezydenckiej na Powązkach

(2)
2010-12-09 16:08 | Kolega królika
Finał dyskusji o miejscu spoczynku pary prezydenckiej? Jarosław Kaczyński postawił bratu i bratowej symboliczny grób na warszawskich Powązkach. Ciała Lecha i Marii Kaczyńskich spoczywają w krypcie na Wawelu, para prezydencka została tam pochowana mimo licznych protestów.

Pierwsze głosy sprzeciwu wobec planowanego miejsca pochówku Lecha i Marii Kaczyńskich pojawiły się w internecie. Na portalu społecznościowym "Facebook" powstała nawet grupa "NIE dla pochowania Kaczyńskich na Wawelu" - finalnie zrzeszyła ponad 42 tysiące użytkowników. Doszło też do manifestacji przeciwników pod krakowską kurią, która zgodę na pochówek wydała.


Marzę o dniu kiedy ten znienawidzony facio zniknie z mediów i wreszcie przestanie mącić w tym kraju!