Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niski: "Jeśli mnie odwołacie, natychmiast założę nową partię"

(2)
2010-12-09 19:36 | Kolega królika
- Jeśli komuś nie podoba się obecna linia partii, to możecie zwołać nadzwyczajny kongres i mnie odwołać ze stanowiska prezesa. Ale jeśli to zrobicie, natychmiast założę nową partię i będę robić wszystko, byście się do następnego parlamentu nie dostali - takie słowa miał wypowiedzieć Jarosław Kaczyński podczas posiedzenia zarządu głównego partii, które odbyło się ok. 2-3 miesięcy po wyborach prezydenckich. Słowa prezesa PiS przytacza poseł PJN (wcześniej PiS) Tomasz Dudziński w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Czy kogoś dziwi takie stawianie sprawy przez tego paranoika?