Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sympatycy i politycy PiS powołują ruch społeczny

(4)
2010-12-10 14:32 | Kolega królika
Po godzinie 13 rozpoczęła się konferencja pt. "Lech Kaczyński - pamięć i zobowiązanie". Uczestnicy debatują o dorobku prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Mają także powołać ruch społeczny odwołujący się do dorobku politycznego Lecha Kaczyńskiego.

"Działalność L. Kaczynskiego" ... co stworzył, czego dokonał???
To dość proste: Możejki, ustawy odsyłane do TK, itp. Ponadto szkodził, przeszkadzał i meldował się kurduplowi. A dzisiaj na dodatek ten kłótliwy polityk nie płaci podatku za miejsce na Wawelu.