Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies czyli kot

(4)
W latach 60. zeszłego wieku zrobiłem kolegom żart – na przedstawienie przyniosłem gazetę codzienną „Trybuna Ludu”, którą przypadkowo znalazłem na dnie mojej szafy ubraniowej.
 • 2010-12-12 16:21 | zeet

  tylko się urwać

  Bardzo pesymistycznie nic tylko się napić.
 • 2010-12-13 11:04 | Calpe

  Re:Pies czyli kot

  Żartu z Naszym Dziennikiem nie rozumiem, bo Dziennik dziennik do KC jest
  w ostrej opozycji. Codziennie coś nowego! Ci o nowoczesnych europejczykach krytycznie, a tamci ich administracyjno - prawnie - po łapach. Rydzyk od pół roku docieka - jak pilot mógł interpretować słowa "wieży" - "na ścieżce i na kursie", a wolna prasa jednym głosem - kpi z niego! Regularnie wertuję całą prasę - po soc - liberalnej stronie 200 tytułów, po katolickiej, patriotycznej 3 - 4. Nie mam złudzeń i czekam, kiedy Pan Tym z siłami postępu mi je z ochydzi lub rząd, administracyjno - prawnie(ZUS, US - legalnie) zamknie. I zapanuje wtedy nareszcie porządek - misja 1000 oświecoanych dziennikarzy będzie zakończona sukcesem.
 • 2010-12-13 11:07 | Calpe

  Re:Pies czyli kot

  Żartu z Naszym Dziennikiem nie rozumiem, bo Dziennik do KC jest
  w ostrej opozycji. Codziennie coś nowego! Ci o nowoczesnych europejczykach krytycznie, a tamci ich administracyjno - prawnie - po łapach. Rydzyk od pół roku docieka - jak pilot mógł interpretować słowa "wieży" - "na ścieżce i na kursie", a wolna prasa jednym głosem - kpi z niego! Regularnie wertuję całą prasę - po soc - liberalnej stronie 200 tytułów, po katolickiej, a po patriotycznej 3 - 4. Nie mam złudzeń i czekam, kiedy Pan Tym z siłami postępu mi je z ochydzi lub rząd, administracyjno - prawnie(ZUS, US - legalnie) zamknie. I zapanuje wtedy nareszcie porządek - misja 1000 oświecoanych dziennikarzy będzie zakończona sukcesem.
 • 2010-12-19 20:51 | bryka

  Re:Pies czyli kot

  Pesymistycznie to także optymistycznie.Wiadomo bowiem,że pesymista,to także optymista.Tyle że lepiej poinformowany.