Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Radni PiS walczą o izbę pamięci płk. Kuklińskiego

(2)
2010-12-14 14:56 | Kolega królika

O zachowanie Izby Pamięci płk. Ryszarda Kuklińskiego zaapelowali w poniedziałek do władz miasta radni PiS. Dzielnica Śródmieście, gdzie znajduje się Izba, tłumaczy, że wypowiedziała umowę najmu lokalu, gdyż najemca nie zgodził się na płacenie wyższego czynszu.

Jak powiedział w poniedziałek przewodniczący klubu PiS w Radzie Warszawy Maciej Wąsik, miesiąc temu zarząd dzielnicy Śródmieście wypowiedział kierującemu placówką Józefowi Szaniawskiemu umowę najmu lokalu, znajdującego się na tyłach katedry św. Jana Chrzciciela, "powołując się na bezduszną uchwałę o stawkach czynszu w lokalach użytkowych m. st. Warszawy".


Smaczku dodaje fakt, że czynsz podniósł kościół. Te tereny (cała uliczka) należą do przyjaciół PiSuaru. Więc o co cała afera? Niech klechy swojemu poplecznikowi dadzą brylować za darmo - bóg zapłać.

Tacy właśnie ludzie są na garnuszku podatnika!