Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Włamanie do łódzkiego biura poselskiego PiS

(1)
2010-12-14 16:18 | Kolega królika

W nocy z poniedziałku na wtorek ktoś włamał się do Biura Poselskiego Sławomira Woracha, posła PiS - taka informacja przyszła dziś na Alert24. To już drugie włamanie w tym roku.

Sprawcy wyłamali drzwi do biura przy ul. Piotrkowskiej 67. Ukradli drukarkę i monitor. Natomiast nie zabrali pieniędzy (w biurze było ok. 400 zł). Poseł wraca właśnie z Sejmu do Łodzi, by zobaczyć, jakie są zniszczenia i sprawdzić, co jeszcze zginęło. - To już drugie włamanie w tym roku. W lipcu także ktoś włamał się do mojego biura. Wtedy też nie skradziono pieniędzy, choć w biurze było 700 zł - mówi poseł Worach.


A może już najwyższy czas opuścić to miasto?