Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ta propozycja na pewno wzbudzi entuzjazm

(1)
2010-12-14 22:29 | tkw
za onet.pl:
"
Działacze propagujący taniec na rurze chcą wprowadzić tą wyjątkową dyscyplinę do programu Igrzysk Olimpijskich. Jak donosi TVN24, popularyzatorzy tego tańca chcą już zaistnieć na najbliższej olimpiadzie.

Jeszcze do niedawna kojarzył się wyłącznie z nocnymi klubami ze striptizem, ale z roku na rok zyskał coraz większą popularność i to nie wśród panów, ale pań. Mowa o tańcu na rurze.

Zawodniczki i zawodnicy owej dyscypliny mają już swoje mistrzostwa świata. Teraz pragną pójść dalej i chcą, by taniec ten był obecny już na Igrzyskach Olimpijskich, które odbędą się w 2016 roku w Rio De Janeiro.

Ten rodzaj tańca erotycznego, szczególnie rozpowszechnionego w klubach ze striptizem, ma wielu zwolenników zwłaszcza wśród męskiej części publiczności.

Działacze międzynarodowej federacji tańca na rurze przekonują, że ich dyscyplina w niczym nie ustępuje innym dyscyplinom sportowym, ale by taniec na rurze zyskał status olimpijski, musi wyrazić na to zgodę Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

Taniec na rurze łączy w sobie elementy fitness i wyodrębnił się ze wspomnianego już tańca erotycznego kojarzonego z klubami dla panów.
"