Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Prezes Tysiąclecia wychodzi z PiSuaru?

(1)
2010-12-15 15:04 | Kolega królika
Obserwując ostatnio jak Jarosław Kaczyński tworzy ruch poparcia, odnosi się wrażenie, że prezes porzuca PiS, tak jak kiedyś porzucił Porozumienie Centrum. PiS, jako projekt, przestał go już interesować, zaczyna tworzyć coś nowego - mówi posłanka PO Małgorzata Kidawa-Błońska w rozmowie z dziennikiem "Polska The Times".

PiS ma taki problem, że poza Jarosławem Kaczyńskim nie ma już w partii wyrazistych osób. Wszystkie te, które były rozpoznawalne, zostały z partii Kaczyńskiego albo wyrzucone, albo same odeszły - mówi posłanka PO.


Mam nadzieję, że jego nazwa jego kolejnej partii to EMERYTURA :)