Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

smolensk c.d.n.

(1)
2010-12-16 19:30 | toja1945


Wydaje się, że nie sposób wytłumaczyć sobie jak tworzą się takie żywiące się sobą byty smoleńskie: olbrzymi magnes, mgła na zamówienie, i tak nędzne jak o dobijaniu rannych? A jednak:
Na Wrzuta.pl - Dean Martin „let it snow” niejaki pace pisze:
Piosenkę Let it snow przetłumaczono na polski „ niech pada deszcz”.
„to był sposób na cenzurę w czasach zimnej wojny” (niewiarygodne?) Nie bardziej niż wielki magnes. Tresura RWE działa przez pokolenia.