Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ty pomagasz - oni zarabiają.

(1)
2010-12-22 14:36 | tkw
Właśnie słucham reklamy w radio – występuje Franciszek Pieczka i namawia do wpłacania i SMS-owania na rodzinne domy dziecka. To co zwróciło moja uwagę to słowa „operatorzy komórkowi zrzekli się wpływów z SMS-ów”.

Uświadomiło mi to, że w większości akcji charytatywnych operatorzy zarabiają ! Często fiskus też nie chce umorzyć podatku ! Ludzie chcą pomóc a ktoś na tym bezczelnie zarabia i jeszcze potem chwali się, że „uczestniczył w akcji charytatywnej”.