Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

rada la sikorsliegprada dla sikorskiego

(1)
2010-12-23 13:26 | toja1945

Tokfm – goscie poranka 22.12.2010 nt. akcji Lukaszenki przeciw „opozycji” białoruskiej.

1.Rada dla księcia:
Sikorski istotnie nie nauczył Lukaszenki jak postępować z opornymi.Powinien wziąć za wzór pogrom kupców z KDT.Wysłać łysych zbirów do rozprawy, a policja powinna tylko pilnować, aby zbirom nie przeszkadzano. Byłoby, że to lud karci opornych. (należy wysłać film z akcji w KDT)
2.Słowo „sowiecki”* określa polityka. Nie wiem czy Lukaszenka działa li tylko dla utrzymania władzy i osobistej korzyści swojej i rodziny. Natomiast twierdzenie, że tak działają wszyscy dyktatorzy wykoślawia pojęcie dyktatury. Dlatego pytam: Jakie kokosy osobiste zrobili dyktatorzy: hitler, lenin, stalin, beria, Gomółka, Gierek, Jaruzelski, Pinoczet, Castro? A mimo to byli dyktatorami (różnego formatu – tak się uważa). „soviety” zawsze usiłują traktować nas jak idiotów.
3. Kowal ma rację. Na temat umiejętności i możliwości terazniejszych polityków cytowałem w sprawie Ukrainy i powtarzam w sprawie Białorusi powiedzenie Gomółki. ”konia kują a żaba łapę podstawia”.

„soviety” – wrogie określenie Rosji oraz określenie tych co tego określenia używają.