Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niski: "Niech przy wigilijnym stole zwycięży prawda"

(2)
2010-12-23 22:47 | Kolega królika

Jarosław Kaczyński złożył Polakom świąteczne życzenia. Prezes PiS życzył m.in., by "przy wigilijnym stole zwyciężyła prawda". Pouczył też "tych, od których dziś zależy najwięcej", by "nie zachowywali się jak Poncjusz Piłat".

Oprócz tradycyjnych życzeń wesołych świąt Bożego Narodzenia, w opublikowanym na portalu mypis.pl filmie Jarosław Kaczyński odniósł się też do katastrofy pod Smoleńskiem, w której zginął jego brat - prezydent Lech Kaczyński.

- Chciałbym państwu wyrazić moją wielką wdzięczność za szacunek, jaki okazaliście mojemu świętej pamięci ukochanemu bratu, prezydentowi Rzeczypospolitej. Za cześć, jaką oddaliście jemu, mojej ukochanej bratowej Marylce, moim przyjaciołom i wszystkim poległym - mówi na filmie Kaczyński. - W tym roku Polacy zdawali bardzo dobry egzamin. W większości zdali go dobrze - ocenił szef PiS.

- Niech przy wigilijnym stole zwycięży prawda - dodał. - Mimo trosk, miejmy odwagę marzyć o dobrym, dostatnim życiu, o silnej, sprawiedliwej Polsce. O Polsce, którą z dumą, ze spokojem co do jej przyszłości, przekażemy kolejnym pokoleniom - powiedział w przesłaniu do Polaków Jarosław Kaczyński.

Na zakończenie zacytował słowa kolędy "Bóg się rodzi".


Alleluja! Prowadź Wodzu Tysiąclecia nas wszystkich, zagubione owieczki :)