Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jeszcze o katastrofie

(2)
2010-12-29 18:47 | Sławomir Osiński
" Arkadiusz Protasiuk, dowódca i pierwszy pilot Tu-154 odmawiał lotu, ponieważ nie otrzymał prognozy pogody - donosi dziennik.pl"

"Według Klicha samolot do Smoleńska w ogóle nie powinien wystartować. "

"Dlatego chociaż piloci zajęli miejsca w kabinie, nie złożyli meldunku o gotowości do startu. Wówczas rozpoczęły się gorączkowe rozmowy, w których uczestniczył m.in. szef sił powietrznych, generał Andrzej Błasik."

"Doszło do dyskusji i ostrej wymiany zdań. O gotowości maszyny do odlotu zameldował prezydentowi nie pilot, lecz gen. Błasik - donosi portal." -dziennik.pl.

Wobec powyższego,coraz bardziej jasną,wydaje się odpowiedż na pytanie,dlaczego,początkowo planowany na godz. 6.00 ,wylot samolotu,, przesunięto na godz.6.30,a z powodu spóżnienia pary Prezydenckiej,nastąpił o godz.7.00.