Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

idealne przedszkole

(2)
2010-12-29 20:23 | jozefa77
witam, pewnie wyda się Państwu dziwne, że umieszczam pytanie o przedszkole na tym forum, ale zależy mi
na zróżnicowanej grupie zapytywanych osób.

Szanowni Państwo.
Jestem studentką pedagogiki AŚ. W ramach zajęć przeprowadzam badanie
dotyczące przedszkoli. Pierwszy etap badania został już zakończony, dotyczył on rzeczywistego obrazu przedszkoli. Teraz zapytałam Państwa o idealne przedszkole.
Badanie jest anonimowe, każda odpowiedź jest poprawna.
Bardzo dziękuję za pomoc.

[www.ankietka.pl]

http://www.ankietka.pl/ankieta/51139/idealne-przedszkole.html