Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziennik pilota

(1)
„Żużle na dłoni”, dziennik Rudolfa Stanisława Falkowskiego, to jeszcze jeden, fascynujący zapis skomplikowanych polskich losów. Na książkę zwrócił nam uwagę prof. Jerzy Holzer. Drukujemy fragmenty wybrane przez wybitnego polskiego historyka, z jego słowem wstępnym.
  • 2011-01-03 21:17 | jerzy.n19

    Cieszmy się właściwym urodzeniem!

    Jakby nie było, z naszymi poglądami i pochodzeniem, nawet z grzechami naszych przodków, nikt nas jeszcze nie zesłał w miejsce, gdzie pozbawienibylibyśmy okazji śledzienia blogu.
    Niby normalne, ale czy na pewno? Czy jesteście pewni, że nikt Wam nie odmawia tego prawa, bo np. przeżyłeś o piętnaście, a ty przeżyłaś w niewłaściwym ustroju o dziesięć lat za długo, co nie daje już szans na resocjalizację na poprawnego zwolennika kapitalizmu, a o włączeniu do Wspólnoty Religijnej to już szkoda gadać?! Masz naprawdę wszystkie kartki ze spowiedzi? A czy Twój zaufany kolega nie okazał się...
    Starczy obaw! Kto je ponowi, zasłużu na uniesienie ... tylnej łapy przez psa, w znanym celu.