Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koniec dziecięcego wieku

(5)
Polska będzie bez Kaczyńskiego i bez Tuska. Gdyby ci politycy mieli ze swoją dzisiejszą retoryką pozostać na naszej scenie aż do 2020 r., byliby po prostu śmieszni. To byłoby niepoważne.
 • 2011-01-05 01:47 | Kolega królika

  Dobrze być optymistą!

  Czy w roku 2020 Polska dołączy do cywilizowanej Europy zależy w dużej mierze od tego czy regiony będą w stanie decydować o życiu ludzi tam zamieszkujących. Cały ten potężny aparat biurokratyczny, który urósł do groteskowych rozmiarów jest tak Polsce potrzebny jak piąte koło u wozu. Służba zdrowia, sądy, aparat ścigania to jedynie kilka przykładów na to jak władza centralna się kompromituje od 21 lat swoją niekompetencją. Biurokracja to największy wróg Polski, większy nawet od agentów Watykanu!
 • 2011-01-07 18:15 | zygmuntfr

  Re:Koniec dziecięcego wieku

  Królik i jego kolega mają rację. Biurokracja w Polsce przyjęła już takie rozmiary że nie wiadomo śmiać się czy płakać. Kontrolują już wszystko. Oczekuję tylko jak pwstaną referaty ds. kontroli papieru toaletowego w każdym domu.
 • 2011-01-07 20:01 | Klopfer

  Re:Koniec dziecięcego wieku

  "Wreszcie - Polska będzie bez Kaczyńskiego i bez Tuska. Gdyby ci politycy mieli ze swoją dzisiejszą retoryką pozostać na naszej scenie aż do 2020 roku, byli by po prostu śmieszni. To byłoby niepoważne.

  Janusz Palikot jest politykiem i filozofem"


  Do wszystkich, którzy tutaj cokolwiek dopiszą;
  chciałbym wiedzieć, kto z Państwa uważa tego intelektualnego pantofelka za "filozofa"?!
  Toż to chyba - cywilizowany - świat się naprawdę kończy?!


 • 2011-01-07 22:54 | zaba z paryza

  Re:Koniec dziecięcego wieku

  10 lat to jescze jest malo aby nasza mentalnosc spoleczna tak sie zmienila, ale Palikot ma racje ONA idzie w tym kierunku, zblizamy sie powoli, mozolnie do tych nowoczesnych spoleczenstw, i wowczas wszytko bedzie funkcjonowalo, Sluzba Zdrowia, Koleje, Poczta, bo to od nas zalezy!
 • 2011-05-05 14:40 | elvis

  Re:Koniec dziecięcego wieku

  "Do wszystkich, którzy tutaj cokolwiek dopiszą;
  chciałbym wiedzieć, kto z Państwa uważa tego intelektualnego pantofelka za "filozofa"?!
  Toż to chyba - cywilizowany - świat się naprawdę kończy?!"

  Skończ, waćpanie.
  A napisali, że filozof, bo takie ma chłopak wykształcenie.