Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

w hołdzie chinom

(1)
2011-01-06 12:52 | toja1945


W hołdzie Chinom!
Poseł Szczepański na sesji Parlamentu w świetle kamer na cały świat wręczył premierowi krawat chińskich szybkich kolei, jako symbol i wzór do naśladownictwa. Pisowcy wprost podskakiwali z uciechy. Dotychczas słyszeliśmy, widzieliśmy i czytaliśmy, że Chiny to totalitaryzm i dyktatura, a kolej budują więzniowe - przeciwnicy systemu. .
Rada dla księcia.
W tej sytuacji MSZ winien doradzić Lukaszence wybudowanie szybkiej kolei, i zamiast przeganiać opozycje, zatrudnienie jej do budowy. Wtedy premier otrzyma drugi krawat, i problem Lukaszenki zniknie.