Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

mamy w Polsce zimę stulecia . Nie wiecie ? To przeczytajcie :

(10)
2011-01-06 18:52 | marsellon
Tej zimy , do 5 stycznia zmarło w Polsce z wychłodzenia już 160 osób .
Czy pamiętacie zimę stulecia w 2006 , kiedy w styczniu temperatura spadała poniżej – 30C ?
Wtedy , do 23 stycznia 2006 , zamarzło w Polsce 150 osób .
Ówczesny szef opozycji , poseł Tusk oskarżał rząd winą za te ofiary i za niedostateczne przygotowanie do walki z zimą .
Wtórowały Tuskowi znaczące media : Wyborcza , TVN , Polsat 'pytając' czy tych ofiar można było uniknąć i sugerując , że tak .
Przypominam : w czasie zimy stulecia do 23 stycznia 2006 zamarzło 150 osób , obecnej zimy , raczej przeciętnej , do 5 stycznia 160 osób .
Czy aktualny lider opozycji pan Kaczyński obarcza rząd winą za te ofiary ? Nie .
A niechby tylko spróbował , jaki podniósłby się jazgot o hipokryzję , o wykorzystywanie ludzkiej tragedii , wykorzystywanie śmierci do walki politycznej , o to , że nie ma już żadnych standardów w polityce , itd. . Czy Wyborcza , TVN i Polsat zadają pytania kto odpowiada za nadzwyczaj dużą ilość ofiar zwyczajnej zimy ?
To jest różnica między Polską roku 2006 i Polską 2011
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html