Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Białoruska opozycja apeluje

(6)
Zdaniem opozycji Łukaszenka sprawuje władzę uzurpatorsko, bo nie wygrał w pierwszej turze, a druga się nie odbyła. Uważa, że należy przeprowadzić nowe wybory i że demokratyczny świat powinien wymyślić sposób ich zorganizowania i przeprowadzenia oraz się tego domagać.
 • 2011-01-07 11:33 | bryka

  znowu "przedmurze"

  Dramat z przed wieków powraca farsą.Znów naszym tzw politykom marzy się rola "przedmurza".
 • 2011-01-07 12:05 | Binarek

  Re:Białoruska opozycja apeluje

  Czy my musimy być zawsze rycerscy?!
  Zawsze Samosierra i za Waszą i Naszą?!

  - Pogratulujmy Łukaszence wygranych wyborów.
  - Wydalmy z naszego kraju obywateli nawołujacych do obalenia demokratycznie wybranych władz sąsiedniego kraju
  - Zafundujmy wysokie stypendia młodym ludziom, którzy nie będą odnajdywali się w demokratycznej Białorusi i podkradajmy ich jak tylko możemy.
  - Pozwólmy świcie Łukaszenki inwestować ciężko wyprane pieniądze w naszych bankach i naszym kraju.
  - Raz do roku prezydent powinien mieć obowiązek zapolować i pobalować z sąsiednim prezydentem aby Polonia na Białorusi nie była sekowana.
 • 2011-01-07 13:00 | mikesz

  Re:Białoruska opozycja apeluje

  Rozumiem zainteresowanie sprawami Białorusi, (sąsiad) ,ale chciałbym zwrócić uwagę na inny kraj europejski. Chodzi o Kosowo. To przecież my wspieraliśmy, nie tylko chyba duchowo wojska koalicji w jugosłowiańskiej interwencji.
  Otóż za sprawą Dicka Martyego, tego który przedstawił raport dla Rady Europy o więzieniach CIA w jednym z krajów Europy Wschodniej. Niby wszyscy szli w zaparte,a okazuje się ,ze...wyszła z tego niezła filmowa historia.
  I znów Marty napisał raport. Ponownie dla Rady Europy. Znów wszyscy robią oczy.
  I być może tym razem również jest materiał na niezły film (może znowu Skolimowski).
  A co w tym raporcie?

  Okazuje się, że w tym Kosowie to zupełne Chicago. Punkt zaopatrzeniowy w heroinę dla całej Europy. Handel organami, w tym również serbskich jeńców. Również tajne więzienia a w nich tortury ,gwałty, śmierć jeńców. Można powiedzieć, że takie są koszty demokracji ,bo demokracja to tam na całego. A ostanie wybory to już całkowity sukces. Grudzień ubiegłego roku. Zdarzały się okręgi w których frekwencja była wprost oszałamiająca. W jednym z takich okręgów przekroczyła nawet...149 %. Amerykanie mogą być dumni - uczniowie są naprawdę pojętni. Nie pierwszy to zresztą przypadek. Powszechnie znane są problemy z liczeniem głosów w Afganistanie, że nie wspomnę o Iraku gdzie wyniki konstytucyjnego referendum podano po ...pól roku.

  Trochę więcej na ten temat w ostatnim „Forum”
 • 2011-01-07 21:28 | murator

  Re:Białoruska opozycja apeluje

  Proponuje azeby wszyscy przeciwnicy "rezymu" Lukaszenki staneli na granicy polsko-bialoruskiej i glosno tupali marszczac brwi à la Tusk ! Pod wrazeniem "rezym" sie zatrzesie w posadach i runie a "tupajaca rewolucja" wpisze sie w inne -> pomaranczowe,zamszowe,nubukowe itp.
  Ciekaw tylko jestem jak zainteresowani dotra na granice majac na uwadze burdel jaki panuje w PKP !
 • 2011-01-08 18:56 | murator

  Białoruska opozycja apeluje o akty solidarnosci ! Dawaj !

  Pewnie ze lepiej byc przed-murzem anizeli za-d.....m !!! Tylko patrzec jak Radek Sikorski obleje sie przed siedziba ONZ aceto balsamico i podpali na znak protestu przeciwko : ............... (czemu !?? prosze wpisac !)
 • 2011-01-11 22:14 | Adam 2222

  Nareszcie dobra wiadomość, Poczobut się ucieszył bo go w końcu, po wielu latach KGB pobiło a on mógł to zgłosić w dwóch prokuratorach i zgarnąć kasę za wierszówkę w GW.