Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chopin na rockowo

(2)
Chopina grają jazzmani od dawna. Ukazała się też płyta „Rock Loves Chopin” z rockowymi wersjami jego utworów.
  • 2011-01-09 19:07 | korol

    muzyka klasyczna ma swój urok

    Muzyka tego typu też może być bardzo fascynująca. Dzisiejsi twórcy powinni szerzyć kult musyki klasycznej tak jak to zrobiła na przykład w swej książce zatytułowanej "Hiszpańskie smyczek" Andromeda Romano-Lax. Książka jak najbardziej trafia w gusta dzisiejszych czytelników a dodatkowo zachwyca muzyką klasyczną i zachęca do niej.
  • 2011-03-16 18:03 | kalarepa

    Re:Chopin na rockowo

    w takiej postaci muzyka Chopina mogłaby dotrzeć do młodszego pokolenia.ciekawy pomysł.teraz tak naprawdę kultura zanika. ciężko znaleźć miejsce gdzie można poczytać o muzyce poważnej czy sztuce. aż dziwię się że artbiznes wznowił swoją działalność.