Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezent PJN dla Grabarczyka

(2)
2011-01-10 01:23 | Kolega królika

Poznańscy posłowie ugrupowania Polska Jest Najważniejsza przekażą ministrowi infrastruktury talerz czarnych ziemniaków. To odpowiedź na gest posłanek Platformy Obywatelskiej, które po korzystnym dla Cezarego Grabarczyka głosowaniu w Sejmie, wręczyły mu kwiaty.

A co na to Naczelny Kartofel? Mają podać czarne kartofle-miniaturki Kaczyńskich?
Czyż nie lepszy byłby talerz pełny kaczych jaj?  • 2011-01-11 15:55 | fox123

    Re:Prezent PJN dla Grabarczyka

    bratkartofle to już szczęśliwa przeszłość dla Polski i Polaków ale ten najbardziej butny i fałszywy jest nadal w mediach na topie a to dzięki Wam,Panie i Panowie dziennikarze'rki którzy na siłę tego judasza gloryfikujecie i cytujecie na wszelkie sposoby.Najprostszym sposobem jest bojkot a wtedy żadna Ma'ryja czy bez i przeTrwam p.Tadzia stoczniowego i emeryckiego experta nie zaPiSknie o istnieniu takiego twora jak PiSkaczyński i 10 każego miesiąca z ich krzyżami,pochodniami,zaPiSkonem i jego chorymi wizjami