Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trzy pomysły na nowa nazwę PJN

(4)
2011-01-10 03:17 | Kolega królika
Nazwa stowarzyszenia i partii Joanny Kluzik-Rostkowskiej - Polska Jest Najważniejsza może zostać uzupełniona o słowa: Nowe Centrum, Centrum Obywatelskie lub Centrum - wynika z nieoficjalnych informacji zbliżonych do stowarzyszenia.

W grę wchodzą zatem nazwy: Polska Jest Najważniejsza - Nowe Centrum, PJN - Centrum Obywatelskie lub PJN - Centrum. Decyzja w sprawie nazwy ma zapaść do wtorku.


Cała Wolska będzie czekać z zapartym tchem :)