Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paranoji i Schizofrenii ciąg dalszy

(3)
2011-01-10 14:19 | Kolega królika

PAP, 2011-01-10

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, jak co miesiąc w rocznicę katastrofy smoleńskiej, złożył kwiaty i zapalił znicze pod Pałacem Prezydenckim. Nie obyło się bez drobnych przepychanek z udziałem "obrońców krzyża". Dziś mija dziewięć miesięcy od katastrofy samolotu Tu-154 M W wypadku zginęło 96 osób - w tym prezydent Lech Kaczyński z małżonką.

Wcześniej politycy PiS wzięli udział - jak co miesiąc - w mszy świętej w kościele seminaryjnym.

Przed Pałacem Prezydenckim w otoczeniu niewielkiej grypy sympatyków i tzw. obrońców krzyża, byli m.in.: wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński, szef klubu PiS Mariusz Błaszczak, szef komitetu wykonawczego PiS Joachim Brudziński. Obecni byli także przedstawiciele rodzin zmarłych w katastrofie smoleńskiej, m.in. Andrzej Melak.

Osoby zgromadzone przed pałacem odmówiły modlitwę oraz odśpiewały hymn narodowy. Zebrani wznosili okrzyki: "Chcemy prawdy. Dosyć kłamstwa", "Żądamy komisji międzynarodowej".

Przybyli trzymali w rękach flagi oraz transparent z napisem: "Panie Tusk za skandaliczne śledztwo smoleńskie, człowiek honoru strzeliłby sobie w głowę. Wystarczy pana dymisja wraz z rządem PO".

W trakcie uroczystości doszło do przepychanek. "Obrońcy krzyża" uniemożliwili operatorowi jednej ze stacji telewizyjnych filmowanie z bliska momentu składania kwiatów.


http://www.youtube.com/watch?v=06G4ZXBNPZI&feature=related