Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczyński: Ten raport, to kpina z Polski. To Erewań!

(2)
2011-01-12 16:11 | Kolega królika

- Mamy raport, który obwinia polskich pilotów i Polskę całkowicie jednostronnie i bez żadnych dowodów - mówił Jarosław Kaczyński na konferencji PiS tuż po ogłoszeniu raportu MAK o przyczynach katastrofy w Smoleńsku. Jego zdaniem nadal nie wiadomo, co tak naprawdę stało się na pokładzie samolotu.

- Mamy raport, który obwinia polskich pilotów i Polskę. Całkowicie jednostronnie i bez żadnych dowodów. Mamy garść spekulacji na niczym nie opartych. Jacyś psychologowie mają twierdzić, że były naciski - nie ma na to dowodów w czarnych skrzynkach. Odwołują się do tezy wysoko wątpliwej, że gen. Bałasik miał pewną niewielką ilość alkoholu. Ale nawet jeśli to prawdziwa teza, nie ma dowodów, że to się przełożyło na decyzję o lądowaniu - mówił.


No to ładnie - Błasik nie był trzeźwy i zajął miejsce w kokpicie pilotów. teraz tylko brakuje treści ostatniej rozmowy bliżniąt i prokuratura może z czystym sumieniem postawić zarzut spiskowania Kaczołapowi. To będzie kolejny rok cyrku w Wolsce!

  • 2011-01-13 09:33 | psr18gh

    Re:Kaczyński: Ten raport, to kpina z Polski. To Erewań!

    Pan Jarosław Kaczyński powinien wypowiedzieć wojnę Rosji. W końcu parę milionów Polaków go popiera to z naborem wojaków nie będzie miał problemów. W wojsku także jest wielu fanów PiS-u i tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, więc o dowodzenie nie musi się martwić.
    Czytam teraz ponownie "Cichy Don" Szołochowa. Ta książka wiele wyjaśnia. No cóż; w szkole średniej, pod przymusem to ledwo "przeleciałem" przez tą arcyważną literaturę.