Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Klub PJN apeluje do ICAO o kolegów królika?

(1)
2011-01-14 03:49 | Kolega królika
Klub PJN apeluje do premiera oraz Prezydiów Sejmu i Senatu o wystąpienie do Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego (ICAO) ws. powołania komisji do wyjaśnienia polskich wątpliwości odnośnie raportu MAK oraz o konsultacje z Rosjanami nt. ich raportu.

Klub Polska Jest Najważniejsza w oświadczeniu domaga się wystąpienia do ICAO o "powołanie komisji, która zajmie się wyjaśnieniem polskich wątpliwości odnośnie raportu strony rosyjskiej w trybie określonym konwencją" oraz o "wystosowanie do Rosji wniosku o podjęcie - zgodnie z zapisami Konwencji chicagowskiej - konsultacji w zakresie różnic dotyczących wniosków z raportu MAK".


POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA ???