Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Casus Borusewicz - definitywny upadek

(3)
2011-01-14 18:25 | marsellon
Bogdan Borusewicz był kiedyś działaczem antykomunistycznym .
Kiedyś .
Teraz dołączył do grona ekspertów lotniczych , do takich znakomitości jak Wajda , Wałęsa czy Kora . I tak jak oni wtóruje Rosjanom mówiąc o “niewątpliwych naciskach” na pilotów Tu-154 ze strony Lecha Kaczyńskiego .
Rosjanie , z powodu braku dowodów na takowe naciski podparli sie przynajmniej jakąś opinią psychologów , Borusewiczowi nawet taka podstawa nie jest potrzebna . On to wie .
No , ale w końcu od czego jest się ekspertem lotniczym .
Borusewicz posunął się nawet do tego , na co nie odważyli się Rosjanie : oskarżył urzędników Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego o złe przygotowanie lotu i całej wizyty w Katyniu , czyli , pośrednio , o współodpowiedzialność za katastrofę .
Uwadze marszałka Borusewicza umknął fakt , że wizytę przygotowywali głównie panowie Arabski , Klich , Sikorski i Grabarczyk w ramach swoich kompetencji .
A tak na poważnie : Borusewicz to kolejna po Bartoszewskim postać z piękną kartą z przeszłości , która zachowuje sie teraz podle i haniebnie .
Smutne , jak można się stoczyć…
smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html
 • 2011-01-16 11:40 | stef

  Re:Casus Borusewicz - definitywny upadek

  Ach, jacy my jesteśmy wspaniali! Świat powinien nas podziwiać. Wspaniale zorganizowaliśmy lot najpierw Tuska a potem Kaczyńskiego do Smoleńska. Podobnie jak w czasie wojny i po niej zajmowaliśmy jako cały naród wspaniałą postawę wobec Żydów w czasie wojny. Tylko w jednym wypadku Borusewicz (ale nie on sam), a w drugim Gross sypią piach w tryby i wkładają kij w szprychy.
  Bo niestety, nie jesteśmy wspaniali. Jesteśmy jako naród tacy jak inne narody - ani lepsi ani gorsi. Mamy dokonania szczytne i mamy haniebne. I trzeba umieć się z tym pogodzić.
 • 2011-01-17 01:07 | wladimirz

  Lech Kaczyński leciał z nieoficjalną wizytą rozpocząć nieoficjalnie swoją kampanię wyborczą, zabrał ze sobą masę swoich protegowanych!

  Nikt go tam nie zaprasał, a , wlaśnie ze wzgledu na kampanię, z Tuskiem lecieć nie chciał. Na dodatek opóźnił wylot samolotu o godzinę co doprowadziło do sytuacji podbramkowej(musiał wylądować bo inaczej nie wziąłby udziału w uroczystości!) a jednocześnie popsuła się ostatecznie pogoda. Do tego nie trzeba żadnego eksperta lotniczego. I jak w UE jest mgła to mimo znakomitcie wyposażonych dużych lotnisk cywilnych samoloty też niekiedy całymi dniami nie odlatują!Tu było tylko nieużywane na codzień byłe lotnisko wojskowe o czym oni świetnie wiedzieli bo nie raz tam lądowali...;-)