Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

street art

(3)
2011-01-16 20:05 | kalarepa
Witam! każdy z was na pewno widział różnego rodzaju obrazy na murach, bardziej lub mniej ciekawe. część pewnie z was kojarzy prace stworzone przez niejakiego banksy'ego. pojawił się także ciekawy artykuł w art&business na temat street art'u. czy to wg was forma sztuki? czy są to artyści ,którzy tworząc swoje dzieło na murze chcą dotrzeć do jak największej liczby osób ze swoim przekazem czy zwykłe bazgroły?co wy sądzicie na ten temat?
 • 2011-01-18 15:23 | jukona

  Re:street art

  hej!
  też czytuję A&B :)
  ja całym sercem jestem za grafficiarzami, oczywiście, nie liczą się bazgroły w stylu "lech poznań" niszczące bloki... w moim mieście jest taka paczka, tworzą takie malunki na ścianach... cudeńka
 • 2011-03-09 23:07 | www.streetart.pro

  Re:street art

  Temat znany, mniej znany, ale godny uwagi. Myślę, że dobra rzecz… Taka faktycznie sztuka ulicy. do szerszej dyskusji, albo obejrzenia prac i kierunków, to zapraszam na www.streetart.pro