Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wiedźmin 2, Na tę grę czeka cały świat

(6)
Fani gier komputerowych na całym świecie niecierpliwie czekają na maj, kiedy do sklepów trafi „Wiedźmin 2”. Bohater z kart książek Andrzeja Sapkowskiego wyrasta powoli na polski popkulturowy towar eksportowy numer jeden.
 • 2011-01-17 10:55 | Vera

  Ja nie czekam, więc po co te brednie?

  I tak cały świat wie, że Polak Największy na Świecie. Cały świat dostaje drżączki bo Polak napisał jedną jedyną spośród 100 000 gier na świecie.
  Nastolatki dostają orgazmu w kolejce, dojrzewający młodzianie onanizują się na myśl o Wiedźminie a ja posikam się ze szczęścia i dumy narodowej.
  Szkoda tylko, że p. Stasiak obraża w ten sposób pisarstwo Sapkowskiego.
 • 2011-01-17 11:13 | maxaue

  Re:Wiedźmin 2, Na tę grę czeka cały świat

  Droga Vero. Jeżeli nie masz o czymś pojęcia, to trochę wstyd zabierać głos i oskarżać innych o brednie. W2 to blockbuster, produkcja klasy AAA. Nie jedna ze 100 000, ale jedna z - powiedzmy - kilkunastu w tej klasie, jakie wyjdą w 2011 roku. W swoim zaś gatunku - cRPG - za konkurencję będzie mieć nie więcej, niż kilka tytułów. To nie jest żadna "propaganda polskości", tylko suche fakty. CDP-R dysponuje dużym budżetem, a to przekłada się wprost na jakość. Jeśli mi nie wierzysz, to poczytaj zagraniczne serwisy branżowe, a na przyszłość oszczędź sobie dyletanckich komentarzy.
 • 2011-01-17 13:18 | Tashunca Uitco

  Zgadzam sie z przedmowca...

  Oszczedz nam wszystkim, Vero, nieprzemyslanych komentarzy...
 • 2011-01-17 13:32 | wypisany

  Re:Wiedźmin 2, Na tę grę czeka cały świat

  Wiedzmin 2 znalazl sie na liscie 10 najbardziej oczekiwanych gier AD 2011 jednego z najwiekszych internetowych serwisow o grach. Potrzeba Ci jeszcze jakichs dowodow, ze nikt tu nie masturbuje sie polskoscia?
 • 2011-01-20 00:22 | jan

  Re:Wiedźmin 2, Na tę grę czeka cały świat

  wykonanie gry, pomysł na fabułę były fajne, sam świat niestety malutki, a już porażką były poszczególne questy, zwłaszcza łączone, które po pierwsze nie zgrywały się ze sobą w czasie, a po drugie niektóre wytłumaczenia były infantylne, zbyt często ktoś "przypadkowo" był w pobliżu. myślę, że do dobrej ekipy programistów należałoby dokoptować po prostu zdolnych humanistów, pisarzy itd. itp. bo twórcy questów byli żałośni w jedynce
 • 2011-02-21 13:26 | sonż

  Re:Wiedźmin 2, Na tę grę czeka cały świat

  CD Projekt RED nie jest łódzkim studiem. Mieści się w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej ;-)