Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

On nie rozumie

(6)
2011-01-19 19:58 | tkw
"- Nie akceptuję tego, że zamieniacie wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej w gonitwę za premierem. Nie rozumiem tego - odpowiadał szef rządu."

TKW: nie rozumie. Może ktoś mu powie, że gdyby przez te ponad 9 miesięcy robił to co do niego należało zamiast teraz się wściekać bo "ręka w nocniku po łokieć", to może wtedy zrozumie. Może czas na zmianę premiera na takiego, co rozumie zależność "jest przyczyna - jest skutek" ?
 • 2011-01-19 20:02 | tkw

  Re:On nie rozumie

  Za onet.pl:

  "
  Przewodniczący Komitetu Katyńskiego Andrzej Melak - brat Stefana Melaka, który zginął w katastrofie smoleńskiej - ocenił, że działania polskiego rządu w sprawie wyjaśniania przyczyn katastrofy są niewystarczające i ukrywane z niewiadomych przyczyn przed społeczeństwem i przedstawicielami rodzin ofiar.

  - Przemówienie pana Tuska było dramatycznym sposobem obrony poprzez atak rodzin i partii opozycyjnych, czyli PiS, które odważyło się negować postępowanie Rosji. Premier uważa, że dla poprawy stosunków z Rosją, Polska powinna zapłacić każdą cenę. Tą ceną ma być zgoda na rosyjską wersję przyczyn katastrofy smoleńskiej - powiedział.

  - My takiej postawie zarówno Kancelarii Prezydenta, jak i premiera i rządu mówimy stanowcze nie. Chcemy prawdy i tylko na prawdzie może być zawarta prawdziwa ugoda i przyjaźń między narodami. My nie mamy pretensji do Rosjan, ale Rosjanami rządzą następcy tych, którzy Polaków 70 lat temu mordowali strzałem w tył głowy - powiedział PAP Melak.
  "
 • 2011-01-20 00:19 | camel

  Re:On nie rozumie

  Hałastra żerująca na wypadku lotniczym pod Smoleńskiem nie chce prawdy. Chce awantury, chce rozróby, chce wojny. Świadczą o tym pełne podłości słowa Melaka "Rosjanami rządzą następcy tych, którzy Polaków 70 lat temu mordowali strzałem w tył głowy". Jak wredną szują trzeba być, żeby takie plugastwo wygłosić? Bebechy się wywracają, kiedy obserwuje się tańce na trupach tej bandy "prawdziwych polaków".
 • 2011-01-20 06:16 | wladimirz

  Jakie znaczenie dla Polski ma ostateczne ustalenie ile razy kto rzucił "k..wą"podczas lądowania samolotu Tu154???

  Tam wszystko jest już jasne - niewyszkolona przypadkowa załoga lądowała(czy próbowała) pod presją pośrednią lub bezpośrednią na nieużywanym na codzień wojskowym lotnisku rozyjskim(stary zdezelowany prosty sprzęt - o czym od dawna wiedziano bo takich lotów było wcześniej wiele, a sami Rosjanie(por.wywiad.amb.Bahra w GW)o tym wielokrotnie ostrzegali) , nie znając ich procedur ani,praktycznie(to ważne dla ich procedury wojskowej- trzeba powawać swoją wysokość!) ich języka. Lądowała w fatalnych warunkach pogodowych, o ktorych wiedziała już w Warszawie. Na ziemi miała kontrolerów, którzy, podobnie jak ich przełożeni, panicznie bali się politycznycha awantur PiS o rzekomą chęć sabotowania obchodów katyńskich. No i wyszło jak wyszło!;-)
  Premier powinien się zajmować najważniejszymi sprawami naszego kraju. Owszem, powinie wyrzucić ministra ON Klicha(i paru innych odpowiedzialnych!), ale na tym koniec - tu już nie ma nic do badania!
 • 2011-01-20 12:15 | dziadek 2

  Re:On nie rozumie

  Już nie długo będzie zmiana na stołku premiera tylko obawiam się że naród nie znajdzie się w sytuacji że zamiast na deszczu będzie pod dziurawą rynną.
  Pomimo że jestem opcjonalnie za PiS-em, mam mimo wszystko pewne obawy.
 • 2011-01-20 16:12 | Sławomir Osiński

  Re:On nie rozumie

  do 2011-01-20 00:19 | camel
  Myślę,że się mylisz,używając wyrazu"hałastra".Bardziej pasowałby wyraz- hieny.Chociaż może?.Co temu winne biedne zwierze,że ludzie,którzy sami w tkz.4 RP.rozpętali kampanię nienawiści będąc u władzy,po jej utracie zachowują się jak oszalali?.Dlaczego wielu inteligentnych ludzi nad tym przechodzi do porządku dziennego i powtarza bez przerwy i bezrefleksyjnie,. płynące z biura propagandy kłamstwa